Modelreeks: mei 2015 - feb. 2016 Motorrijtuigenbelasting: € 88 - € 97 per kwartaal
DISTRIBUTIESET REEDS VERVANGEN!
ZEER NETTE AUTO!
Laat u veroveren door de charmes van deze puur Franse auto. Deze DS 3 van het bouwjaar 2015 heeft 56294 gelopen. Met de pittige benzinemotor en de handgeschakelde vijfversnellingsbak manoeuvreert u moeiteloos door het verkeer. Natuurlijk behoren 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, donker getint glas achter, elektrisch verstelbare buitenspiegels en elektrisch bedienbare ramen voor ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Met de stuurwielbediening van het audiosysteem, kunt u probleemloos uw ogen op de weg houden. Deze DS is bovendien voorzien van cruise control. Dus comfortabel en zuinig rijden verzekerd! Ja, airconditioning is er natuurlijk ook in deze auto. Ook lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer horen tot de voorzieningen op deze auto.
In de DS 3 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Een noodstop maken doet u liever niet. Maar áls het nodig is, geeft de Brake Assist maximale ondersteuning.
Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met Bovag Garantie. Belangstelling? Bel ons en we leggen de sleutels klaar voor een proefrondje.
= Bedrijfsinformatie =
Bij binnenkomst hebben wij deze auto netjes rijklaar gemaakt waardoor wij geen afleverkosten hoeven te rekenen. Wij kunnen u deze auto dan ook zeer snel leveren.
Uiteraard kunt u kiezen voor een Onderhoudspakket. Deze bestaat uit: * Een grote onderhoudsbeurt, incl alle filters, nieuwe olie en vervanging van versleten slijtage onderdelen * Nieuwe APK keuring (indien korter dan 9 maanden geldig) * Airco service
De kosten voor dit pakket bedraagt €695,-
Inruil mogelijk
6,12 of 24 maanden garantie mogelijk, vraag onze verkoper naar de mogelijkheden.
Standaard heeft iedere auto 12 maanden wettelijke conformiteit garantie Op auto's jonger dan 12 jaar en met minder dan 200.000km is een aanvullend garantiepakket van Autogarantie.nl mogelijk
-------------------- Let OP! Overmatig olieverbruik kan ook voorkomen in moderne motoren. Wat als "normaal" olieverbruik wordt beschouwd, verschilt per autofabrikant. Dit kan variëren van 1 liter per 1.500 km tot 1 liter per 5.000 km Wij kunnen bij gebruikte auto's vooraf helaas niet controleren of dit aan de orde is. Om die reden sluiten wij olieverbruik uit in onze garanties. --------------------
De Rooy Auto's v.o.f. is aangesloten bij de BOVAG.
Wij zijn gespecialiseerd in zeer jonge personenauto's en bedrijfsauto's Veel van onze auto's vallen dan ook nog in de fabrieksgarantie.
Auto's kunnen 24/7 ter plaatse tenaamgesteld worden.
Wij zijn RDW-erkend, BOVAG-lid, VASS-lid en aangesloten bij Autogarantie.nl (AutoTrust)