Modeljaar: 2021
Accu laden: 7.4 kW
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat interieur: goed
Motorrijtuigenbelasting: € 201 - € 222 per kwartaal
Minimale laadtijd AC van % tot %: 240 min
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
De producten van de Franse auto-industrie onderscheiden zich door hun elegante vormgeving en innovatieve technieken. Kijk maar naar deze DS 4. Onder de motorkap een elektromotor en een verbrandingsmotor. Veel duurzame kilometers dus! Elke rit in deze DS 4 heeft een tikje meer, dankzij het lederen interieur. Het elektrisch bediende panoramadak zorgt voor maximale lichtinval en frisse lucht in het interieur. De koplampen zijn voorzien van matrix LED-verlichting waarmee u aanzienlijk verder kan kijken in het donker. Het systeem past zelf de lichtstraal aan op het moment tegenliggers verblind kunnen worden. Ook 19 inch lichtmetalen velgen, elektrisch inklapbare buitenspiegels, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten horen tot de voorzieningen op deze auto.
Overzicht, informatie en functionaliteit: dat biedt het digitale dashboard. Afstand schatten bij het achteruitrijden? Niet nodig. U weet het precies, dankzij de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Kop aan kont langzaam rijden: dan is afstand houden soms lastig. De file assistent helpt en zorgt automatisch voor veilige ruimte tot de voorligger. Ook als die tot stilstand komt. Net als een smartphone of een slimme speaker kunt u deze auto bedienen met stemcommando's. Ook is de DS uitgerust met: connected drive services, full map navigatiesysteem, electronic climate control, draadloos opladen, DAB ontvangst en regensensor.
Het rijden met deze DS wordt nog meer ontspannen dankzij de innovatieve technieken die onderweg over uw veiligheid waken. Jachtvliegers doen het al jaren, maar u kunt het nu ook: met de head-up display functie-informatie aflezen zonder uw ogen van de weg te halen. In het instrumentarium ziet u tijdens de rit ook de belangrijkste verkeersborden aangegeven, die de auto automatisch voor u leest. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. U bent mede dankzij dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Wilt u meer weten over deze auto? Neem dan contact met ons op voor een proefrit.
Nefkens: Al bijna 150 jaar uw mobiliteitsleverancier
Nefkens is mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Bent u op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Carver of een gebruikte auto? Wij staan voor u klaar om u snel en vakkundig op weg te helpen.
Van harte welkom!
Voor vragen over de auto, de prijs of proefrit.
Deze DS staat bij:
Nefkens De MeernLandzigt , 28, 3454PE, De Meern
Vul je kenteken in en vraag aan