Fiat Pandina is een viering van de liefde voor de Panda en is een eerbetoon aan de legendarische eerste generatie van de Panda. Deze werd in 1980 op gepresenteerd, in het bijzijn van de president van de Italiaanse Republiek, Sandro Pertini Met een lange en vrolijke historie is de iconische Fiat Panda nu al 44 jaar marktleider in zowel Italië als Europa, met meer dan 8 miljoen exemplaren. De Panda is ook in de speciale Pandina-uitvoering de sociale auto bij uitstek, dankzij een combinatie van unieke eigenschappen: eenvoud, creativiteit en functionaliteit. Deze speciale serie ontleent zijn naam aan de liefhebbers die hun Panda al liefdevol ‘Pandina’ noemen. Het is daarmee een eerbetoon aan de liefde voor hun auto.
Het Wassink Zekerheidspakket plus 12 / SPOTICAR Advanced omvat naast resterende fabrieksgarantie *:
✔ 12 maanden garantie met Europese dekking ✔ Checklist volgens Merkdealer standaards ✔ Bekende onderhoudshistorie ✔ Gebruik van originele onderdelen met garantie ✔ Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift ✔ Uitgebreide poetsbeurt ✔ APK keuring ✔ Pech service 24/7 binnen Europa ✔ Navigatie Update (Uitsluitend van de merken binnen de Wassink Autogroep, te weten Stellantis, Ford en KIA)
*Beperking tot motorinhoud van 1500 CC, maximaal 150.000 km en 7 jaar oud Heeft de auto van uw keuze een motorinhoud groter dan 1500CC en is deze ouder dan 7 jaar informeer dan naar de mogelijkheden bij onze verkopers
= Bedrijfsinformatie =
De vermelde verkoopprijzen van onze occasions zijn altijd inclusief de niet vermijdbare kosten, zoals bijvoorbeeld een geldige APK. De (optionele) Wassink Zekerheidspakketten bieden u uitgebreide zekerheid en service gedurende 12 maanden. Daarnaast verzorgen wij direct het onderhoud en houden wij u ten alle tijden mobiel met de 24 uur 7 dagen per week pechhulp voor onderweg. U kunt kiezen tussen ons Wassink Zekerheidspakket standaard (NL dekking) of het PLUS pakket met uitgebreide landelijk en Europese dekking.
Bij Wassink Autogroep kunt u ook terecht voor een scherp financieringsvoorstel, een uitgebreide verzekering of Private Lease van een gebruikte auto. Onze verkoopadviseurs vertellen u hier graag meer over.
Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor u samenstellen, zijn de specificaties in de advertentie zoals, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud van typefouten. Wij adviseren u daarom om zaken die voor u van invloed zijn op uw aankoopbeslissing, voor aankoop te controleren.
afleverpakketten
SPOTICAR ESSENTIAL - Occasions tussen 84 en 120 maanden oud, max
Prijs:
€ 895,-
Omschrijving:
Occasions tussen 84 en 120 maanden oud, maximaal 150.000 km gereden. Dit afleverpakket bevat: SPOTiCAR Essential (12 maanden)
SPOTiCAR PREMIUM - Occasions van maximaal 24 maanden oud, maxima
Prijs:
€ 895,-
Omschrijving:
Occasions van maximaal 24 maanden oud, maximaal 50.000 km gereden. Dit afleverpakket bevat: SPOTiCAR Premium (24 maanden)