Modeljaar: 2019 Accu snelladen: nee APK: Nieuwe APK bij aflevering Motorrijtuigenbelasting: € 217 - € 240 per kwartaal
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij jou past. Deze Lexus CT heeft 126371 kilometer gelopen, hij is van het bouwjaar 2020. Deze Lexus CT heeft in feite twee motoren: een voor benzine en een elektronische. Deze hybride oplossing biedt het beste van beide! De sportstoelen geven je veel zitsteun. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas, dakspoiler, elektrisch inklapbare buitenspiegels en in delen neerklapbare achterbank horen tot de voorzieningen op deze auto.
Kommaar-kommaar-kommaar, aldus de achteruitrijcamera. Iedere centimeter vrije ruimte komt haarscherp in beeld. Schadevrij inparkeren maar! Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot jouw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee je comfortabel onderweg bent. Spraakbediening verhoogt de veiligheid en het gebruiksgemak. De auto luistert naar jouw instructies en volgt ze op. Het full map navigatiesysteem brengt je soepel en vlot naar jouw bestemming. Omdat je nu eenmaal niet overal ogen hebt, is deze Lexus CT voorzien van een achteropkomend verkeer waarschuwing die registreert wanneer de afstand tot je achterligger te krap is. Deze Lexus is voorzien van electronic climate control, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry, dvd-systeem en automatisch dimmende binnenspiegel.
Zoals je mag verwachten van deze Lexus CT is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor jou de verkeersborden tijdens de rit en attendeert je erop door ze op het dashboard te projecteren. Het Lane-keeping systeem is altijd alert. Over de rijstrooklijntjes gaan is er niet bij. De forward collision warning reduceert het gevaar van een botsing met een voorligger significant. Je bent mede dankzij hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Natuurlijk wordt deze auto geleverd met Bovag Garantie. Bel nu onze verkoopadviseur voor een proefrit!
= Bedrijfsinformatie =
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel. Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.
afleverpakketten
Lexus Select
Prijs:
€ 0,-
Omschrijving:
• 24 maanden "Lexus Select" (Tot 10 jaar verlengbaar*) • 24/7 Pechhulp Europa dekking • Garantiedekking heel NL • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Hybrid Health Check (Indien van toepassing) • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen Poetsbeurt • Onderhoud conform schema • Nieuwe APK • Gratis vervangend vervoer** *Informeer naar de geldende voorwaarden **Bij reparaties die langer dan 24 uur duren. Gratis vervangend vervoer kent een een maximale duur van 72 uur. Dit afleverpakket bevat: Lexus Select; BOVAG garantie (24 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK