Hij is klaar voor nog jaren rijplezier, deze Lexus Ux uit 2021. Er staat 35922 kilometer op de teller. Elektrisch rijden of toch benzine? Voor allebei is iets te zeggen. Daarom biedt de hybride motor van deze Lexus Ux de keus. Het lederen interieur zorgt voor een klasse uitstraling. Zit u goed? De stoelen zijn eenvoudig instelbaar dankzij de elektrische bediening met geheugen. Het interieur lijkt groter en ruimtelijker dankzij het elektrisch bedienbare glazen panoramadak. In deze Lexus profiteert u onder andere ook van: 18 inch lichtmetalen velgen, led-koplampen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en aluminium dakrails.
Dankzij de 360 graden camera kunt u zowel de voor- als achterzijde van het voertuig in het oog houden, wat bijdraagt aan een veiligere rijervaring. De climate control zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Inparkeren zonder angst voor schade. De parkeersensoren helpen u om moeiteloos in de kleinste parkeervakken te manoeuvreren. Bij slecht weer heeft u alle aandacht nodig voor de weg. Daarom regelt de regensensor de wiscapaciteit op uw voorruit. De sloten worden automatisch ontgrendeld dankzij de keyless entry. Fijne optie! Ook navigatiesysteem, audiobediening op het stuurwiel, automatisch dimmende binnenspiegel en bekerhouder horen tot de voorzieningen op deze auto.
Het rijden met deze Lexus wordt nog meer ontspannen dankzij de innovatieve technieken die onderweg over uw veiligheid waken. Een veilige rit voor ogen: daarvoor zorgt de head-up display! Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie en bandenspanningcontrolesysteem.
Is dit de auto die u zoekt? Neem snel contact met ons op, dan kunt u hem binnenkort zelf bekijken.
Onze auto's worden geadverteerd met standaard pakket A. Dit pakket omvat de tenaamstelling, een geldige APK en BOVAG garantie (auto's boven de €4.500). Optioneel kunt u kiezen voor afleverpakket B of C die zijn bijgevoegd bij de afbeeldingen.
= Bedrijfsinformatie =
Welkom bij autobedrijf Gielen in Heythuysen!
Ons familiebedrijf is erkend reparateur van Toyota en specialist op het gebied van nieuwe & gebruikte auto’s van alle merken en modellen.
Wij zijn transparant als het om verkoopprijzen gaat. De getoonde prijs betreft dan ook een verkoopprijs inclusief ons basis afleverpakket. U kunt ook kiezen voor maximale zekerheid. De verschillende pakketten en voorwaarden vindt u op de informatiesheet, die is toegevoegd als afbeelding. Zo bepaalt u zelf hoe uw auto onze showroom verlaat!
Voor vragen, meer informatie of een proefrit kunt u contact opnemen met een van onze verkoopadviseurs: Aron Gielen, Harry Gielen of Wesley Bertrams.
Uiteraard bent u bij ons ook aan het juiste adres voor verzekeringen, financieringen, (private) lease & deskundig advies.
Deze advertentie en de inhoud ervan is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Het is echter mogelijk dat in de gehanteerde advertentietekst bepaalde opties en/of accessoires zijn vermeld welke niet op deze specifieke auto aanwezig zijn.
U bent van harte welkom voor een kijkje in onze showroom. De koffie staat altijd klaar!
afleverpakketten
Afleverpakket B
Prijs:
€ 590,-
Omschrijving:
Optioneel kunt u kiezen voor afleverpakket B. Voor slechts €590,- wordt de auto voorzien van een nieuwe APK keuring, een afleverbeurt volgens schema, een halfvolle tank, Hybride Health Check en een jaar lang pechhulp Europa. Tevens wordt de auto volledig gepoetst en gereinigd. Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Afleverpakket C
Prijs:
€ 890,-
Omschrijving:
Optioneel kunt u kiezen voor het luxe pakket C. Voor slechts €890,- wordt de auto voorzien van een nieuwe APK keuring, een afleverbeurt volgens schema, een Airco onderhoudsbeurt, een hybride Health Check, een volle tank brandstof, Navigatie update (Toyota) en een jaar lang pechhulp Europa. Tevens wordt de auto volledig gepoetst en gereinigd. Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Pak jouw All-in Deal
Lexus Ux 250h Executive Line | Schuifdak, President Pack, Mark Levinson, Head up display, Leer, Stoelventilatie, Memory, 360 Camera