Te koop deze zeer nette, top onderhouden en perfect rijdende Nissan Qashqai 1.6 Acenta met pas 76.926km gereden! Deze Nissan Qashqai is een fijne auto die 2 vorige eigenaren heeft gehad. De lak ziet er nog hartstikke netjes uit en heeft amper krassen of deuken. Het interieur is zeer netjes, prima bijgehouden en rookvrij. De motor loopt perfect en je voelt gewoon aan alles dat je hier nog vele jaren plezier van hebt.
Verder staat deze Qashqai goed op zijn banden, heeft deze een distributieketting die onderhoudsvrij is en is deze helemaal compleet met boekjes, onderhoudshistorie en beide sleutels! De APK verloopt in juni 2025 maar over een nieuwe APK doen wij natuurlijk niet moeilijk.
Kortom bent u opzoek naar een hartstikke nette en top onderhouden Nissan Qashqai? Dan is dit echt een goede keuze! Kom dus gerust een keertje langs en ik beloof u dat u niet voor niets komt. De koffie staat niet klaar maar wordt vers voor u gezet!
Deze advertentie is met grote zorg opgesteld. Toch kan het onverhoopt voor komen dat deze advertentie niet volledig is of een fout bevat. Derhalve is deze advertentie onder voorbehoud van druk- type- en spelfouten.
afleverpakketten
Budget garantie
Prijs:
€ 395,-
Omschrijving:
3 maanden garantie (1e maand volledig, overige 2 maanden enkel op onderdelen), Nieuwe APK (of minimaal 6 maanden), Olie verversen & nieuwe oliefilter, Tenaamstelling van de auto, Vrijwaren van de inruilauto
Premium garantie
Prijs:
€ 695,-
Omschrijving:
6 maanden volledige garantie, Nieuwe APK, Onderhoud volgens het boekje, Tenaamstelling van de auto, Vrijwaren van de inruilauto
BOVAG garantie
Prijs:
€ 995,-
Omschrijving:
BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; 12 maanden BOVAG garantie, BOVAG 40 punten check, Nieuwe APK, Onderhoud volgens het boekje, Tenaamstelling van de auto, Vrijwaren van de inruilauto