In zeer nette staat verkerende elektrische Renault Twingo. Deze Renault Twingo Z.E. is innovatie op zijn best. Hij is ontworpen als een unieke combinatie van rijplezier en zorg voor het milieu. Deze auto heeft 6805 kilometer gelopen, het bouwjaar is 2023. CO2-uitstoot? Met de elektromotor rij je stil en schoon tot wel 190KM! Winterse omstandigheden? Geniet dan van het comfort van de stoelverwarming! Natuurlijk behoren 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, elektrisch verstelde en verwarmde buitenspiegels en elektrisch bedienbare ramen voor ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Twijfelen hoeveel ruimte je achter de auto hebt? Met de achteruitrijcamera weet je altijd hoeveel centimeter! Elke weg is een bekende weg voor het aanwezige navigatiesysteem. Onbedoeld snijden na het inhalen gebeurt niet meer, dankzij de achteropkomend verkeer waarschuwing. Automatische airconditioning verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. Met de audiobediening op het stuur regel je de geluidsinstallatie gemakkelijk en veilig. Met DAB ontvangst, regensensor, cruise control, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze Renault helemaal compleet.
Deze Renault biedt je niet alleen comfort en rijplezier, maar ook veiligheid. Actieve veiligheidssystemen houden voor jou de weg in de gaten en reageren op onvoorziene situaties voordat jij dat kunt. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. In een noodsituatie telt elke meter. Het brake assist systeem van deze auto zorgt ervoor dat jouw remweg korter wordt. Je bent mede dankzij hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Elektrisch rijden is een verademing. Eén belletje is genoeg voor een proefrit. Wanneer zullen we 'm klaarzetten?
Om teleurstelling te voorkomen raden wij u altijd aan om telefonisch een afspraak te maken voor dat u komt.
OVER ONS
Vakgarage Lambooy is een familiebedrijf, opgericht in 1907. Sinds 1947 zijn we lid van de BOVAG en aangesloten bij Vakgarage in 1991. Wij zijn een modern bedrijf waar vakmanschap en innovatie hoog in het vaandel staan.
Wij zijn al ruim 115 jaar gevestigd in Beek, in de gemeente Montferland (provincie Gelderland). U vindt ons dichtbij de snelweg, op nog geen 5 minuten rijden vanaf de laatste afslag A12 voor de Duitse grens.
Wij zijn een veelzijdig bedrijf waar u terecht kunt voor:
•Een kwalitatieve nieuwe of gebruikte auto van elk merk
•Financiering, private lease & alle andere soorten lease. Zowel zakelijk als privé
•Reparaties en onderhoud, ook aan elektrische en hybride voertuigen
•Storingsdiagnose
•APK-keuringen
•Volledige schade-afhandeling incl. vervangend vervoer
•Autoruitenservice, inclusief ruitreparatie
•Mini-deuk herstel (uitdeuken zonder spuiten)
Zien we u snel? De koffie staat klaar!
afleverpakketten
Afleverpakket 2 (inbegrepen)
Inbegrepen
Prijs:
€ 0,- (Originele waarde € 750,-)
Omschrijving:
Wil jij onbezorgd op weg met je nieuwe auto? Kies dan voor ons afleverpakket! Hiermee ga jij voor zekerheid en kom je niet voor onaangename verassingen te staan. ; Bovag garantie : 12 maanden BOVAG garantie ; 12 maanden pechhulp Europa ; Nieuwe APK keuring ; Onderhoudsbeurt conform fabrieksvoorschrift ; Reinigen en poetsen
Pak jouw All-in Deal
Renault Twingo Z.E. R80 E-Tech EV Techno Navi Camera Cruise Carplay Stoelverwarming