Volledig elektrisch rijden met grote actieradius, dat kan met deze Tesla Model S met 100 kW batterij. Daarnaast is de Tesla voorzien van een elektrisch te bedienen schuifdak, stoelverwarming achter en voor, en fraaie lederen bekleding.
Bij verkoop leveren we deze auto full-service aan u af.(afleveringsbeurt, wat betekent de beurt waar de auto aan toe is, indien nodig een APK, en inclusief 12 maanden BOVAG garantie). Vertrouwd dus en met de extra bijkomende service van Autobedrijf Dorenbos.
= Bedrijfsinformatie =
Als u op zoek bent naar een nieuwe of gebruikte betrouwbare auto, dan bent u bij ons aan het juiste adres. Wij hebben gemiddeld zo’n 50 jonge occasions op voorraad van allerlei merken Heeft u interesse in deze occasion?
Pak jouw All-in Deal
Tesla Model S 100D | AWD | elektrisch schuifdak | luchtvering | 21"velgen | verwarmd stuur