Modern design en bijzondere techniek bepalen de kwaliteiten van de hybride Toyota Yaris Cross. Deze hybride auto heeft een combinatie van een verbrandingsmotor en een elektromotor. Tot de uitrusting van deze Toyota behoren ook LED koplampen, aanhangerstabilisatie, elektrische handrem, in hoogte verstelbare passagiersstoel, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
Zelfs een kleine aanrijding kan flinke kosten veroorzaken. Gelukkig laat de achteruitrijcamera precies zien wat er zich achter de auto bevindt en geeft een waarschuwingssignaal. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige automatische airconditioning. Met de DAB-ontvanger luistert u naar glasheldere digitale radio. Elk spatje op de voorruit wordt gesignaleerd door de regensensor en meteen worden de ruitenwissers naar behoefte ingeschakeld. Komt u aanlopen, dan ontgrendelt de keyless entry gastvrij de sloten. Da's een makkelijke optie! De uitrusting van deze auto is met buitentemperatuurmeter, usb-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, signaal bij niet-gedoofde lichten, in hoogte en diepte verstelbaar stuur en lederen versnellingspook behoorlijk compleet.
De Toyota Yaris Cross is uw trouwe partner onderweg, want hij houdt continu voor u de situatie op en om de weg in de gaten. Volautomatische veiligheidssystemen kunnen daarbij ingrijpen om u voor gevaarlijke situaties te behoeden. De Brake Assist geeft een maximale boost aan het remsysteem in een noodsituatie. Zo verkort u de remweg en verkleint u de kans op ongelukken.
Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze auto, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
Onze auto's worden geadverteerd met standaard pakket A. Dit pakket omvat de tenaamstelling, een geldige APK en BOVAG garantie (auto's boven de €4.500). Optioneel kunt u kiezen voor afleverpakket B of C die zijn bijgevoegd bij de afbeeldingen.
= Bedrijfsinformatie =
Welkom bij autobedrijf Gielen in Heythuysen!
Ons familiebedrijf is erkend reparateur van Toyota en specialist op het gebied van nieuwe & gebruikte auto’s van alle merken en modellen.
Wij zijn transparant als het om verkoopprijzen gaat. De getoonde prijs betreft dan ook een verkoopprijs inclusief ons basis afleverpakket. U kunt ook kiezen voor maximale zekerheid. De verschillende pakketten en voorwaarden vindt u op de informatiesheet, die is toegevoegd als afbeelding. Zo bepaalt u zelf hoe uw auto onze showroom verlaat!
Voor vragen, meer informatie of een proefrit kunt u contact opnemen met een van onze verkoopadviseurs: Aron Gielen, Harry Gielen of Wesley Bertrams.
Uiteraard bent u bij ons ook aan het juiste adres voor verzekeringen, financieringen, (private) lease & deskundig advies.
Deze advertentie en de inhoud ervan is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Het is echter mogelijk dat in de gehanteerde advertentietekst bepaalde opties en/of accessoires zijn vermeld welke niet op deze specifieke auto aanwezig zijn.
U bent van harte welkom voor een kijkje in onze showroom. De koffie staat altijd klaar!
afleverpakketten
Afleverpakket B
Prijs:
€ 590,-
Omschrijving:
Optioneel kunt u kiezen voor afleverpakket B. Voor slechts €590,- wordt de auto voorzien van een nieuwe APK keuring, een afleverbeurt volgens schema, een halfvolle tank, Hybride Health Check en een jaar lang pechhulp Europa. Tevens wordt de auto volledig gepoetst en gereinigd. Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Afleverpakket C
Prijs:
€ 890,-
Omschrijving:
Optioneel kunt u kiezen voor het luxe pakket C. Voor slechts €890,- wordt de auto voorzien van een nieuwe APK keuring, een afleverbeurt volgens schema, een Airco onderhoudsbeurt, een hybride Health Check, een volle tank brandstof, Navigatie update (Toyota) en een jaar lang pechhulp Europa. Tevens wordt de auto volledig gepoetst en gereinigd. Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Pak jouw All-in Deal
Toyota Yaris Cross 1.5 Hybrid Dynamic | Trekhaak, Apple CarPlay/Android Auto, 17 inch, Keyless, Parkeercamera, LED