Modelreeks: nov. 2009 - dec. 2013 Modelcode: VI, Typ 52 Motorrijtuigenbelasting: € 192 - € 211 per kwartaal
PRIJS IS RIJKLAAR AFGELEVERD.! INCLUSIEF BOVAG GARANTIE.!
Degelijk, solide en technisch hoogstaand: dat kun je van Duitse auto's nog altijd zeggen. En die omschrijving geldt zeker voor deze Volkswagen Golf Plus. Veel auto, veel kwaliteit. Niet voor niets is de vraag naar gebruikte Volkswagens zo groot, want de kwaliteit staat ook na een aantal jaren nog buiten kijf, zoals duidelijk te zien is aan deze Golf Plus van eerste eigenaar. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. Deze Volkswagen Golf Plus legt bestuurder én bijrijder compleet in de watten met de verwarmbare voorstoelen. De sportstoelen houden u en uw bijrijder goed op z'n plek tijdens het accelereren en bij het nemen van scherpe bochten. Bij de uitrusting van deze Volkswagen horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, adaptieve mistlampen, aluminium dakrailing, elektrisch inklapbare buitenspiegels, donker getint glas achter en verstelbare lendensteunen.
Het bedienen van het audiosysteem vanaf het stuurwiel helpt u om gefocust te blijven op de weg. Nooit meer te warm of te koud. De automatische airconditioning zorgt altijd voor de temperatuur die u kiest. Inparkeren en uitparkeren kost geen enkele moeite dankzij de parkeersensoren. Als het regent, schakelt de regensensor volautomatisch de ruitenwissers in. Niet te snel, niet langzaam maar precies goed: laat dat maar over aan de cruise control. De uitrusting van deze Volkswagen is met sportstuur met schakelpaddels, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer plus behoorlijk compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Volkswagen Golf Plus is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Heuvelop stilstaan was vroeger een kunstje. Met de hill hold control gaat het volautomatisch.
Maak nu een afspraak voor een proefrit!
= Bedrijfsinformatie =
Autobedrijf Gerdes is een echte dorpsgarage en opgericht in 2005 door Harold Gerdes. Harold is al bijna 30 jaar actief in de autobranche en heeft het bedrijf de afgelopen jaren flink gemoderniseerd en uitgebreid. Met onze vijf collega's en moderne apparatuur kunnen wij iedereen tot dienst zijn. Ons enthousiaste team besteed veel zorg en aandacht aan alles in en rond uw auto.
Onze klanten komen graag binnen wandelen voor een praatje of een kopje koffie, iets waar we erg trots op zijn! Klantvriendelijkheid en gastvrijheid staan bij ons dan ook hoog in het vaandel. Daarom houden wij van een laagdrempelige en transparante bedrijfsvoering. Zo weet u altijd precies waar u aan toe bent.
Wij zijn ook erkend BOVAG-bedrijf. Hierdoor bent u verzekerd van uitstekende service. Wij zorgen dat u zorgeloos de weg op kunt. Het BOVAG-keurmerk staat voor betrouwbaarheid, kwaliteit en garantie.
Pak jouw All-in Deal
Volkswagen Golf Plus 1.2 TSI Highline | AUTOMAAT | TREKHAAK | NAVIGATIE |