GAZELLE Lage instap 888 Light Sienna (matt) 61cm XL 2024
1/1
Elektrisch?
Ja, E-bike
Soort fiets
Stadsfiets
Aantal versnellingen
8
Frametype
Lage instap
Modeljaar
2024
Wielmaat
28 inch
Algemeen
Merk
Gazelle
Model
Grenoble C8 HMB Li S8
Modeljaar
2024
Soort fiets
Stadsfiets
Frametype
Lage instap
Framehoogte
61 cm
Wielmaat
28 inch
Nieuw of occasion
Nieuw
Techniek
Transmissie
Naaf
Aantal versnellingen
8
Framemateriaal
Aluminium
Gewicht
27 kg
Kleur
Beige
Fabriekskleur
888 Light Sienna (matt)
Type remsysteem voor
Schijfrem
Merk remsysteem voor
TEKTRO
Model remsysteem voor
2 piston
Type primair remsysteem achter
Schijfrem
Merk primair remsysteem achter
TEKTRO
Model primair remsysteem achter
HD-T280 2 piston
E-bike
Elektrisch?
Ja, E-bike
Accupositie
Frame
Motormerk
Bosch
Financieel
Prijs
€ 3.399,-
BTW/marge
BTW
Bijtellingspercentage
7 %
Nieuwprijs
€ 3.599,-
Garanties
BOVAG Garantie
Fabrieksgarantie van toepassing
Fabrieksgarantie
Ja
toelichting aanbieder
Ebike met middenmotor Bosch smart system
Gazelle Grenoble C8 HMB
kleur: light sienna (matt)
28 inch wielen met brede banden
frame met lage instap
8 versnellingen Shimano Nexus met gesloten kettingkast
hydraulische schijfremmen voor en achter
verende voorvork, verende zadelpen, traploos verstelbare stuurpen
Prijs is met standaard uitneembare frame-accu 500Wh
inclusief bijkomende kosten;
afleverkosten € 15,00
recyclingbijdrage accu € 6,00
Optie; Meersterren ServicePlan voor extra service en 5 jaar korting op onderhoud.
+ Krachtige geïntegreerde ledkoplamp
+ Lederen handvatten en gelzadel voor een luxe tintje
+ Brede banden en geveerde onderdelen
+ Krachtige hydraulische schijfremmen
Je manoeuvreert op de Grenoble C8 HMB lekker snel door het verkeer. Sta je voor een helling dan ben je in no time boven. Dat alles dankzij de soepele geluidsarme ondersteuning.
Bosch smart systeem
De Bosch Active Line Plus motor geeft een natuurlijke en geruisloze ondersteuning. Met een koppel van 50 Nm kan je bijna elk terrein aan. Of het nou vlak of heuvelachtig is, met deze motor kom je comfortabel aan op je bestemming.
Efficiënte ingebouwde energiebron
De lithium-ion-accu's van Bosch behoren tot de modernste accu's op de markt. Hun intelligente battery-managementsysteem garandeert een lange levensduur en de efficiënte aansturing van energie zorgt voor een optimale actieradius. Met de ingebouwde 500Wh-accu heb je altijd actieradius genoeg. De accu zit vergrendeld met een slot in het frame. Met de fietssleutel haal je deze makkelijk uit de fiets. Handig, zo kan je de accu zowel in je fiets als buiten je fiets opladen.
Bosch Intuvia 100
Het Bosch Intuvia 100 display is afneembaar en is draadloos verbonden met jouw fiets. Het display is gemakkelijk af te lezen in alle omstandigheden. Alle belangrijke ritgegeven zijn gemakkelijk toegankelijk via de LED-remote op de zijkant van het stuur. Voor een lege displaybatterij hoef je niet bang te zijn. Alle instellingen zijn te bedienen via de LED-remote op de zijkant van het stuur zodat je je handen niet van het stuur hoeft te halen.
Stabiel lichtgewicht oversized aluminium frame met 68,5° balhoofdhoek en 69,5° zithoekgeometrie voor een rustig en comfortabel rijgedrag. Lage instap frame met fraaie lage en ruime instap, enkele buis en geïntegreerde kabels.
accupakketten
Nieuwe accu
Inbegrepen
Meerprijs:
€ 0,-
Wat is een nieuwe accu?
Fietsen met een nieuwe accu! Heerlijk. Maximaal bereik zonder zorgen. Het is aan jou! Een nieuwe accu geurt nog naar de fabriek en beschikt natuurlijk over 100% accucapaciteit.
Pak jouw All-in Deal
GAZELLE Grenoble C8 HMB Li S8 Lage instap 888 Light Sienna (matt) 61cm XL 2024